GERARD sert hava şartlarına karşı dirençlidir. Güven verici geliyor mu?

GERARD΄IN Çatı Sistemi iklim değişikliğinin evinize getirebileceği hemen hemen her şeye karşı dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Izjemno močni vetrovi? ZAŠČITA GERARD je vključena!

Karşınıza 160 km/s hızında bir fırtına çıkabilir ama GERARD sert hava şartlarına dayanıklı çatılar buna dahi direnç gösterebilir!

Efsanevi kasırga testimize göz atın. En şiddetli fırtınalarda bile evinizi güvenle koruyabilir. Sırrımız nedir?

GERARD’ın benzersiz, yatay sabitleme sistemi.

GERARD΄ın benzersiz, yatay sabitleme sistemi

Her bir panel, yatay olarak, güçlü saplamalar veya çivilerle 8 farklı noktadan çatı takozlarına sabitlenmiştir, böylece rüzgar kırılması neredeyse tamamen ortadan kaldırılmıştır. Diğer çatı kaplama ürünlerinin çoğu sert rüzgarlarda kalkma eğilimi gösteren dikey sabitleme yöntemlerine dayanır.

Çatı ustalarımıza hiç fırtınadan zarar görmüş bir GERARD çatıyı tamir etmek zorunda kalıp kalmadıklarını sorun.

Büyük dolu taneleri ve Kar mı? GERARD-KORUMASI açık!

GERARD kiremitleri 30 mm’ye kadar dolu tanelerine dayanıklıdır.

 

İklimimizdeki aşırı değişiklikler çatılara zarar veren çok büyük dolu tanelerini de beraberinde getirebilir. Endişe ve sorun geçirmez GERARD çatı değil mi! Çatı sistemimiz 30 mm’ye kadar dolu tanelerinin hasarına karşı dayanıklıdır. Hatta 90 mm büyüklüğündeki bir dolu tanesi bile GERARD çatıları delemez, bu sayede çatının hava şartlarına karşı güvenliği bir arada kalır.

 

Ayrıca, taş parçası kaplaması sayesinde her bir GERARD profilinin içine bir potansiyel cankurtaran yerleştirilmiştir. Kaba dokusu kar kaymalarına izin vermez, doğal ve zararsız bir şekilde eriyene kadar karı yerinde tutar. GERARD kar yüküne dayanabilir ve buz ya da dona maruz kaldığında yüzey kaplamasında herhangi bir bozulma olmaz! Taklitlerinden sakınınız , paslanmaya karşı 50 yıl garanti , dökülmeyen doğal volkanik taş kaplamalı , rengi solmaz

 

Kış, buz ve kar? Endişe ve sorun geçirmez GERARD çatı ile bu eğlence demektir!

Ve çatınız o çirkin kar durdurucular olmadan çok daha iyi görünür!

 

Çatı ustalarımıza hiç doludan zarar görmüş bir GERARD çatısını tamir etmek zorunda kalıp kalmadıklarını sorun.

Yangın? GERARD-KORUMASI açık!

Yanmakta olan bir ev GERARD ile daha iyi korunur.

Yanmakta olan bir ev ağır bir çatının altında çökebilir, ancak GERARD’ın hafif preslenmiş metal çatısı altında bu olasılık daha azdır! GERARD çatı sistemi, yanmaz çelik alt tabaka ve yüzey kaplaması alevlerin yayılmasını dahi engellediğinden yangına dayanıklıdır. Her bir kiremidin güvenli bir şekilde sekiz noktadan sabitlenmesiyle, çatının çökmesi çok düşük bir ihtimaldir ve kıvılcımların evin içine nüfuz etmesine izin verilmez. Sonuç olarak GERARD çatı, uyulması zorunlu uluslararası yangın testlerini geçmiştir.

Depremler? GERARD-KORUMASI açık!

Beton veya kil kiremitlerden 7 kat hafif olmasıyla sert hava şartlarına dayanıklı kiremitler, küçük depremlere dahi dayanabilir. Aynı sokakta GERARD çatılar en az zarar ile sağlam kalırken, diğer ağır çatı ürünlerinin çöktüğü evlerin bulunduğu kayda geçmiş olaylar vardır. Zayıflamış duvarlar hafif çatıya dayanabilir ve birbirine kenetlenen kiremitler güçlü bir çatı sağlar.