1957 Yılında GERARD Dünya΄nın İlk Taş Kaplı, Preslenmiş Çelik kiremidini İcat Etti

1957 yılında, Yeni Zelanda’lı bir yenilikçi ve işadamı olan şirketin kurucusu Lou Fisher, dünyanın ilk taş parçası kaplı çelik kiremidini icat etti. Devam eden beş yıl içerisinde, AHI Roofing’in hızlı genişlemenin keyfini çıkarmasını sağlamak için Macaristan’daki Avrupa merkezi de dahil olmak üzere dört ayrı kıtadadört üretim tesisi ile bu kavram son teknoloji kullanılarak geliştirildi. GERARD markası dünya çapında IKO Metals Europe NV bir parçasıdır. Markamızın sahibi IKO Industries, 3.500’den fazla çalışanı ve dünya çapında 25’ten fazla üretim tesisi olan dünya çapında bir kuruluştur.

GERARD the original since 1957

How the legend was born - the history of GERARD rooftiles

YENİLİK ZAMAN ÇİZELGESİ

Daha fazla
YENİLİK ZAMAN ÇİZELGESİ
7263_0_20170302161050.jpg

Vizyon

Dünya, müşterilerimiz ve rollerimiz değişirken, bir şey sabittir: biz daima daha iyisini, birlikte inşa ederiz. Çatınız için neyin GERARD çelik kiremitleri en iyi seçim yaptığını öğrenin.

Daha fazla

Misyon

Misyonumuz, hafif, 50 yıllık bir garanti ile gelen ve güçlü ve güzel bir endişe geçirmez çatı sunmaktır. Bir GERARD çatı tercih eden müşteriler için bu olağanüstü değeri nasıl sağladığımızı öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Daha fazla
Misyon
7297_0_20170302161423.jpg

Sürdürülebilirlik

Bir GERARD preslenmiş çelik çatı en çevre dostu çatı kaplama seçeneklerinden biridir. GERARD metal kiremitleri için kullandığımız çelik, dünyadaki en çevre dostu malzemedir. Çevresel ayak izimiz hakkında daha fazlasını okuyun.

Daha fazla

Haberler

Nasıl mı gidiyor? Sorduğun için teşekkürler. Şu anda iyi gidiyoruz. GERARD hakkında ilgi çekici bir şey olursa hemen sizi bilgilendireceğiz