GERARD® Çatılar΄a Güvenmek İçin 6 İyi Neden

Kurucumuz Lou Fisher’in 1957 yılında ilk çelik kiremidi üretmesinden bu yana, tüm yaşam ortamlarında performans gösterebilmesi için ürünümüzde ince ayarlamalar yaptık.
Olağanüstü geçmiş performansımız ev sahiplerinin güvenini artırmaya devam etmektedir. Yıllar boyu aldığımız geri bildirimler bize, insanların diğer türler yerine bir GERARD çatısını tercih etmelerinin açık nedenlerini anlatmaktadır.

Fiyatı uygun, yüksek kaliteli bir çatı

İnsanlar birinci sınıf bir çatıyı fark ederler ve her şey hesaba katıldığında, bir GERARD preslenmiş çelik çatının genel maliyetinin kil veya beton kiremitli bir çatı ile benzer olmasına şaşırırlar.

Daha fazla

Sonsuza dek kalacak güzellik

Çatınız, evinizin genel görünüşüne büyük katkıda bulunur, yani onlarca yıl sonra dahi iyi görünmeye devam edecek bir malzeme seçilmesi, konutunuzun sokaktaki çekiciliğine ve yeniden satış fiyatına katkıda bulunur.

Daha fazla

Bir fırtına veya depremde güvenli kalacak şekilde tasarlanmış hafif bir çatı

GERARD’ın çatı sisteminin neredeyse her şeye karşı dayanacak şekilde tasarlanmıştır olması gerçeği, güven vericidir. GERARD’ın preslenmiş çelik çatı sisteminin, 6 kPa’dan daha fazla rüzgar yüklerine karşı dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Daha fazla

GERARD Çatılar az bakım gerektirir

Özellikle kirli veya ormana yakın bölgelerde ara sıra temizlik yapılması dışında, GERARD çatılar için hiç bir bakım gerekmez.

Daha fazla

Kurulum hızlı ancak titizdir

GERARD çatılar, en yüksek standartlarda kurulum yapmak için eğitilmiş, deneyimli ve profesyonel çatı ustaları tarafından kurulur. GERARD çatınız çalışma alanına vardığında, gerekli her şey işe birlikte gelir.

Daha fazla

Çatı yenileme için ideal

Çatınızın GERARD ile değiştirilmesi kolaydır. Kabul edelim, çatı yenileme ‘isteksizce yapılan bir alış veriştir’. Çatınızı değiştirmeniz gerektiğine karar verdiğinizde, bunu çabucak, pahalıya kaçmadan ve mümkün olan en az karmaşıklıkla yapmak istersiniz.

Daha fazla
Bulun

yakınınızdaki çatı uzmanı