GERARD΄ın benzersiz TAŞ PARÇASI

Örnekler 30 yıldan fazla maruz kalma ömrünü göstermektedir

Bu bir kil çatı değil mi? Beton değil? Metal!? Hiçbir şekilde!

Doğal taş parçaları.

Çatınıza doğal olarak dayanılmaz bir estetik çekicilik kazandırır.

Özel bir renk talebinizvar mı?

Sınırlı aralıktaki doğal renklerimiz haricinde diğer renkler istendiğinde, aynı dayanıklı doğal taş seramik kaplanır. Seramik Kaplama, dayanıklı ve solmayan bir kaplama sağlayan, ısıya dayanıklı ve ışık geçirmez pigmentler kullanılarak yapılmaktadır. Pigmentler, silikat (cam) veya kil bir bağlayıcı sistemle 900 santigrat derecede taneciklere kaynaştırılır.

 

Örnekler, renk değiştirmeden 30 yıldan fazla maruz kalma göstermiştir. Kaplama işlemi, tutarlılık ve kalitenin sağlanması için GERARD’ın kendi bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

En iyi çatı kaplama malzemelerinin kullanımının faydası evinizin üzerinde kalıcı bir güzellik olmasıdır.

GERARD endişe geçirmez çatı, evinizi korur ve onlarca yıllık süreçte güzel görünür. Biz bunu, "güzel bir muhafız" olarak adlandırıyoruz.

Çatının kaplandı. Taş ile. %100.

Astar malzememizin benzersiz yapışma özellikleri sayesinde GERARD çatıdan %100 taç parçası kapsamı. Sonuç olarak, taş parçaları kiremidin ömrü boyunca kiremidin üzerinde kalacaktır, size on yıllarca güzel bir çatı sunar

DİKKAT EDİN!

Doğrudan rakipler tamamen taş parçası kaplamasına sahip değillerdir. Bu yüzden, astar kaplama rengini taş parçası rengine uydurmaları gereklidir.