Çatı yenileme projesinin normal prosedürü nedir?

  • Bir çatı sistemi uzmanına ihtiyacınız olur: Gerard ile itribata geçerseniz sizi yakınınızdaki bir Gerard çatı ustasıyla iletişime geçiririz. Bu kişi bir GERARD çalışanı değildir; ancak eğitime tabi tuttuğumuz ve GERARD çatı montajı konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir yüklenicidir.
  • Çatı ustasının ziyareti: GERARD çatı ustası çatınızı gözden geçirmek için mekanınıza gelir. Size profesyonel tavsiye vermek ve sizi ilgilendiğiniz detaylar konusunda bilgilendirmek için gelir. Sonunda size çatı yenileme projeniz için ücretsiz fiyat teklifi verir.
  • Doğru tarihi tespit edin: Fiyat teklifini kabul ettikten sonra genellikle %50 depozito ödenmesi beklenir ve iş için bir tarih üzerinde anlaşılır. (Tüm çatı işlemlerinin hava şartlarına bağlı olduğunu, bu nedenle belirlenen tarihlerde esneklik gösterilmesi gerekebileceğini unutmayın!)
  • Büyük gün: Kurulum başlangıçtan bitişe kadar genellikle yaklaşık 5 iş günü sürer; ayrıca anlaşılır ve tecrübe edilmiş adımlarda gerçekleşir:
  1. İskelenin kurulur ve çatı kenarı güvenlik önlemleri alınır
  2. Eski çatı sistemi malzemesi sökülür ve çalışma alanından uzaklaştırılır
  3. Çatı alt yapısı kontrol edilir, yüzey hazırlanır ve gerektiği takdirde yeni çatı sistemi çıtası monte edilir
  4. Yeni çatı tüm taşıyıcı mahya, çatı mahyası, duvar eteği vb. (genellikle bir gün sürer)
  5. Bahçenizin etrafı temizlenir ve yeni çatının son incelemesi gerçekleştirilir
  • İşin tamamlanması: Geri kalan ödeme yapılır, Gerard çatı ustası size garanti belgenizi ve bakım kılavuzunuzu teslim eder